Аутор Тема: Nesto sam zeznuo :D  (Прочитано 8997 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

bmwsrbija

• n00b
  • *
  • Поруке: 13
    • Погледај профил
Nesto sam zeznuo :D
« послато: фебруар 09, 2012, 01:36:30 пре подне »
Pravio sam se pametan i drndao one kodove u futeru, hteo sam da uacim nesto pa sam se predomislio i izbrisao taj kod medjutim od tada mi se nista ne vidi u futeru. Ni kalendar ni linkovi nista a i dalje imam sve dobre kodove u futeru. Jel moze neka pomoc

dmc

• Administrator
  • Godlike
  • Поруке: 324
    • Погледај профил
Одг: Nesto sam zeznuo :D
« Одговор #1 послато: фебруар 09, 2012, 06:52:43 поподне »
Postoje rezervne kopije teme teme, pogledajte prvo to u editoru!!...

bmwsrbija

• n00b
  • *
    • Погледај профил
« Одговор #2 послато: фебруар 11, 2012, 01:02:15 пре подне »
Pa gldedam ali nema

dmc

• Administrator
  • Godlike
    • Погледај профил
« Одговор #3 послато: фебруар 25, 2012, 03:48:24 пре подне »
@bmw: vratio sam stanje teme od datuma 8-feb-2012 u temu kopija_Modish_bekap, medjutim ne vidim neku razliku kad se stavi! pozdrav!!

bmwsrbija

• n00b
  • *
    • Погледај профил
« Одговор #4 послато: фебруар 26, 2012, 10:35:35 поподне »
@dmc video sam ali zasto i dalje nemam nsita na blogu od gageta iako u futeru postoje kodovi?

dmc

• Administrator
  • Godlike
    • Погледај профил
« Одговор #5 послато: фебруар 27, 2012, 02:23:27 пре подне »
ova linija u footer.template ti sigurno nije tacna - <div class="")}</div>   takodje ova prazna klasa je sumnjiva div class="" .. moras da proveris sintaksu.. pa posto nije previse menjana tema, savetujem ti sledece, napravi Modish2 ili kopija od originalnog modisha... kopiraj jedan po jedan gadget i isprobavaj... na delu kad prestane da radi, znaci da taj gadget / javascript pravi problem, prosto!! ja sam gledao 10-ak minuta i osim tih linija nisam mogao na oko da vidim, ali ima puno, ja sam probao da obrisem te linije i ispravim neke greske, ali nista se nije desilo, savetujem dakle pravljanje nove kopije i pastovanja gadgeta pojedinacno u novu temu dok se ne dobije zeljeni izgled i to je to

bmwsrbija

• n00b
  • *
    • Погледај профил
« Одговор #6 послато: фебруар 29, 2012, 06:33:42 поподне »
Uspeo sam da namestim neki kodovi koje sam zadnje ubacio nisu valjali neso za tviter. hvala za ideju da brisem jedan po jedan":D